Apex Biotech ТОВ

Вироби & служби

Knowledge

цикорій екстракт інулін

Source: | Updated: Aug 23, 2016

Інші назви: Achicoria, Барб de Capucin, синій моряків, Cheveux де Paysans, Chicorée, Chicorée Amère, Chicorée Соваж, Cichorii Herba, цикорій intybus, Cichorii системи числення, спільні корені цикорій, Écoubette, Hendibeh, жорсткі à кафе, Hinduba, Kasani, Kasni, Расіна de Chicorée Commune, Succory, диких цикорій, диких цикорій, Yeux de чат.

Inulins є групою природних полісахариди виробництва багатьох видів рослин, промислово найчастіше витягнуті з цикорію. На inulins відносяться до класу дієтичних волокон, відомий як fructans. Інулін використовує деякі рослини як засіб збереження енергії і зазвичай можна знайти в корені або кореневища. Більшість рослин, які синтезують і зберігають інулін не зберігайте інших видів вуглеводів, таких як крохмаль. Інулін виміряти функції нирок використовується в andquot; золото standardandquot; для порівняння з іншими засобами, оцінюючи кліренсу креатиніну.

Цикорій використовується для втрати апетиту, розлад шлунка, запор, печінки і жовчного міхура розладів, рак, і прискорене серцебиття.

Він також використовується як «тонік», для збільшення виробництва сечі, щоб захистити печінку і збалансувати стимулюючий ефект кави.

Деякі люди застосовувати пасти цикорій листя прямо для набряк і запалення шкіри.

У їжу цикорій листя часто їдять як селера і коріння і листя бутони кип'ятять і їдять. Цикорій також використовується як приготування їжі прянощі і смак їжі і напоїв. Сумішей кави часто включають цикорій землі для підвищення багатство кава.

Як це працює?

Цикорій корінь має легке проносне дію збільшує жовчі із жовчного міхура та зменшує набряк. Цикорій є багатим джерелом бета-каротин.

ЦИКОРІЙ побічні ефекти andamp; Безпека

Цикорій не застрахований швидше за все, для більшості дорослих, коли споживається в кількостях, знайдені в їжі.

Цикорій не застрахований можливо для більшість дорослих, коли прийняті всередину в лікарських суму. Обробка цикорій завод може викликати роздратування шкіри.

ЦИКОРІЙ дозування

Відповідні доза цикорій для використання в якості лікування залежить від декількох факторів, таких як userand #39; s віку, здоров'я і кілька інших умов. В даний час існує не вистачає наукової інформації щоб визначити відповідний діапазон доз для цикорій. Майте на увазі, що натуральні продукти не завжди обов'язково безпечний і дозах може бути важливим. Переконайтеся, що відповідні на етикетках продуктів і всі поради і консультації фармацевта або лікарем або іншим медичним професійним перед використанням.

Розслідування
Зв'язатися з нами
Адреса: № 6 Zhangba 4 RD., Сіань Hi-Tech зони, Сіань 710077, Китай.
Телефон: +86 (29) 8860 1330
Факс: +86(29) 8860 9131
Електронна пошта:info@apex-bio.com
Головна | Про нас | Вироби & служби | Новини | Знання | Контроль якості | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка