Apex Biotech ТОВ

Вироби & служби

Knowledge

Диявола кіготь корінь порошок знання & фон

Source: | Updated: Jul 29, 2016

Що таке Deviland #39; s кіготь?

Deviland #39; s кіготь є рідною для Східної та Південної Африки, зокрема знайдені в Намібії, Ботсвани та найбільш важливе місце у Південній Африці. Інші синонімами ім'я для цієї трави англійською мовою, включає в себе "деревини павука" і "грейфера завод". Добре росте на луках і, як правило, виникають, по узбіччях доріг і в районах, що був очищений від інших рослин. Його відмінні назва походить від свій незвичайний вигляд, посилаючись на внутрішній капсули фрукти, котрий розколюється відкрита на одному кінці. Це набуває вигляду дві вигнуті роги або кігті. Коріння deviland #39; s кіготь використовуються медицині, після того, як вони нарізаний і допустити їх сушать на сонці, принаймні 3 дні. Deviland #39; s кіготь належить до Микитівна всі трав, робить дуже добре травного стимулятор.

Інші назви

Чорти кіготь, Deviland #39; s кіготь корінь, Garra-дель-Diablo грейфера завод Griffe du Diable, Harpagophyti системи числення, Harpagophytum, Harpagophytum ргосітЬепз, Harpagophytum zeyheri, де Расін Griffe du Diable, Расіна de Віндхук, Teufelskrallenwurzel, Uncaria ргосітЬепз, деревина павука.

В медичних цілях і показань

Артроз

Кілька дослідження показують, що прийняття deviland #39; s кіготь 8 до 12 тижнів може зменшити біль і поліпшити фізичного функціонування у людей з остеоартрозом. В одному дослідженні 4 місяці 122 людей з остеоартрозом колінних і кульшових в порівнянні з deviland #39; s кіготь і провідних європейських ліки для полегшення болю. Люди тих, хто взяв deviland #39; s кіготь було стільки болю, як люди, які за лікування брали. Ті, хто брав участь у deviland #39; s кіготь була меншою кількістю побічних ефектів і потрібно менше знеболюючі протягом всього дослідження.

Аналіз 14 досліджень за допомогою deviland #39; s кіготь для лікування артриту виявили, що вища якість досліджень показали deviland #39; s кіготь може полегшити біль у суглобах. І огляд 12 досліджень за допомогою deviland #39; s кіготь для лікування артриту або біль у спині виявили, що deviland #39; s кіготь принаймні помірно ефективна для артрит хребта, стегна і колінних.

Біль у спині та шиї

Попередні дані свідчать, що deviland #39; s кіготь може полегшити шиї і біль у спині. У невеликих дослідження 63 людей з легкої до помірної спини, шиї або біль у плечі, приймаючи стандартизований екстракт deviland #39; s кіготь 4 тижні умови помірного полегшення від болю в м'язах. У більші дослідження 197 чоловіків і жінок з хронічними болями в спині, тим, хто зняв deviland #39; s кіготь кожен день протягом місяця сказав, що вони мали менше болю і необхідні менше знеболюючі, ніж ті, хто взяв плацебо.

54-тиждень дослідженні порівняли 38 людей, які брали deviland #39; s кіготь з 35 людей, які брали rofecoxib ослабітель біль (Vioxx). Для цих людей, deviland #39; s кіготь працював, а також Vioxx полегшити біль. Харчових продуктів і медикаментів (FDA) зняв Vioxx ринку тому що це збільшує ризик серцевих проблем.

Інші області застосування

Багато професійних Травники припустити, що deviland #39; s кіготь може допомогти в лікуванні розлад шлунка, втрата апетиту, головний біль, алергії, лихоманка. Актуальним препарати deviland #39; s кіготь також застосовуються до шкіри, щоб залікувати рани, виразки, фурункули і шкіра ураження. Однак, не є будь-які остаточні наукових досліджень, які показують, за допомогою deviland #39; s кіготь щоб розглядати ці умови є ефективним.

ДозуванняDeviland #39; s Clow порошок кореня

Якщо ви використовуєте порошкоподібна форма нігтики сатани додати 1 столову ложку його на вашу коня канал 2 рази на день. Це може бути збільшено до 2 столові ложки двічі на день, якщо це необхідно. Нігтики сатани, повинна подаватись для більше ніж 1 тиждень.

Якщо ви використовуєте cut корінь кипіння 1 столову ложку сушених кореня в 2 чашки води 10-15 хвилин, дайте охолонути і додати Лот на вашу коня-канал.

За допомогою нігтики сатани в дозі 1 столову ложку двічі на день і якщо необхідно може бути збільшено до 2 столові ложки двічі на день. Він не повинен бути даний при таких темпах для більш ніж 1 тиждень.


Деякі можливі побічні ефекти і безпеки при зйомці Deviland #39; s Clow відповідні додатки.

Нігтики сатани є можливо БЕЗПЕЧНИМ для більшість дорослих, коли прийняті всередину при відповідних дозах на строк до одного року. Найбільш поширеним побічним ефектом є діарея. Близько 8% людей, що беруть участь в одне дослідження дослідження було розроблено пронос. Інші можливі побічні ефекти включають нудота, блювота, болі в животі, головні болі, дзвін у вухах, втрата апетиту і втрата смаку. Він також може викликати алергійні шкіряні реакції, менструальні проблеми і зміни в кров'яний тиск.

Однак, не досить відомо про безпеку за допомогою нігтики сатани довгострокових або застосування його на шкіру.

Посилання:http://www.herbs2000.com/herbs/herbs_devils_claw.htm

HTTPS://medlineplus.gov/druginfo/Natural/984.HTML

http://umm.edu/Health/Medical/altmed/Herb/Devils-Claw
Купити Deviland #39; с порошком кіготь:http://www.apexnature.com/Devils-Claw-Powder

Розслідування
Зв'язатися з нами
Адреса: № 6 Zhangba 4 RD., Сіань Hi-Tech зони, Сіань 710077, Китай.
Телефон: +86 (29) 8860 1330
Факс: +86(29) 8860 9131
Електронна пошта:info@apex-bio.com
Головна | Про нас | Вироби & служби | Новини | Знання | Контроль якості | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка