Apex Biotech ТОВ

Вироби & служби

Knowledge

Tribulus Terrestris доповнити екстракт наукові дослідження

Source: | Updated: Aug 29, 2016

Tribulus terresstris екстракт, стиглих фруктів, зібрані навесні, з шипів і домішок видалені, сушать і витягнуті нарешті.

Активний інгредієнт включає: сапоніни, semidrying олія, біотинільованих, глікозид смоли, білків і неорганічні речовини.

Є те, що специфікації, ми поставляємо: сапоніни 40-90%, УФ.

ВпровадженняTribulus Terrestris

Tribulus Terrestris є трав, вирощених в ланцюгову, Африки, Індії та країнах Східної Європи і був використаний протягом його здатність стимулювати виробництво тестостерону. Різні звіти дають щодо рівня тестостерону висоти, починаючи від 30 до 50 відсотків. Його виникаючі використання в Північній Америці зосереджено на спортивний м'язової і підвищення продуктивності і медичних сексуальні проблеми еректильної дисфункції і сексуальний потяг скорочений.

Це допомагає womenand #39; s low сексуального бажання

У дослідженні, Тегеран, Іран вони дизайн судового розгляду toassess безпеки та ефективності Tribulus terrestris у жінок з hypoactive сексуальне бажання розлади під час їх родючим years.67 жінок з hypoactive desire сексуальні розлади були випадковим чином розподілені Tribulus terrestris екстракт (7,5 мг/день) або плацебо протягом 4 тижнів. Бажання, збудження, мастила, оргазм, задоволення і біль були виміряні в базових і після 4 тижнів після завершення лікування за допомогою жіночий індекс сексуальної функції (FSFI). В кінці четвертого тижня пацієнтів у групі Tribulus terrestris випробовували значне поліпшення в їх загальну FSFI, бажання, збудження, мастила і satisfactionI. Схожі між двома групами була частоти побічних ефектів.

Не ефективні у чоловіків з еректильної дисфункції

Tribulus terrestris проти плацебо в лікуванні еректильної дисфункції: перспективні, рандомізоване, подвійне сліпе дослідження. Urol закону, якщо Esp. 2014 року може. Це дослідження, проведеного в Іспанії вибрані тридцять здорових чоловіків Ове rthe віку 40 з еректильною дисфункцією. Пацієнти були рандомізовані на дві групи п'ятнадцять предметів. Дослідницька група отримала 800 мг Tribulus terrestris, розділений на два доз / день протягом тридцяти днів і контролю групи отримали плацебо вводять таким же чином. На дози і інтервал, вивчав Tribulus terrestris не було більш ефективним, ніж плацебо на поліпшення симптомів еректильної дисфункції або сироватка загального тестостерону.

Наші коментарі: дози в цьому дослідженні був 800 мг, немає ніякої згадки, чи було це екстракт. Дозування в суд на жінок як згадувалося вище використовується кілька грамів в день.

Внутрішній упаковки: двошаровою пластиковий мішок.
Барабан зовнішньому фасування: ДВП
Розміри: 350 x 530 мм
N.W.: 25kgs
G.W.: 28kgs

ЗАТ "Апекс" є manufacuture зTribulus Terrestris екстракт, щомісячний виводу є 5 тонн. Ласкаво просимо звернутися до нас заTribulus Terrestris екстракт/Tribulus TerrestrisСапоніни.


Купити Tribulus Terrestris екстракт

Розслідування
Зв'язатися з нами
Адреса: № 6 Zhangba 4 RD., Сіань Hi-Tech зони, Сіань 710077, Китай.
Телефон: +86 (29) 8860 1330
Факс: +86(29) 8860 9131
Електронна пошта:info@apex-bio.com
Головна | Про нас | Вироби & служби | Новини | Знання | Контроль якості | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка