Apex Biotech ТОВ

Вироби & служби

Knowledge

Які відмінності верх, УФ

Source:Вікіпедії | Updated: Dec 22, 2015

ВЕРХ

Високопродуктивний рідинної хроматографії

Високопродуктивний рідинної хроматографії (верх; раніше, називається як високого тиску рідинної хроматографії), є метод, в галузі аналітичної хімії, які використовуються для розділення, виявлення і кількісно кожного з компонентів в суміші. Вона спирається на насоси пройти під тиском рідкий розчинник, містять зразки суміш необхідно профільтрувати крізь стовпець, заповнений на твердий матеріал адсорбуючі. Кожен компонент у зразку трохи по-різному взаємодіє з адсорбуючі матеріал, викликає різні швидкості потоку для різних компонентів і веде до поділ компонентів, як вони витікати стовпець.

ВЕРХ був використаний для виробництва (наприклад, протягом процесу виробництва фармацевтичних і біологічних продуктів), юридична (наприклад металошукачі продуктивність підвищення наркотики в сечі), дослідження (наприклад, поділ компонентів складних біологічних зразка, або аналогічні синтетичних хімічних речовин від один одного) і цілей медичний (наприклад, виявлення вітаміну D рівнів в сироватці крові)

Більшу частину часу, верх може бути використаний для ідентифікації рослинний екстракт.

УФ

Ультрафіолетове випромінювання

УФ/VIS спектроскопії широко використовується як техніку в хімії аналізувати хімічного складу, найбільш помітним з яких ненасичені систем. УФ-випромінювання часто використовується, щоб порушити даному зразку де флуоресцентних викидів вимірюється за допомогою в spectrofluorometer. У біологічних досліджень Ультрафіолетове випромінювання використовується для Кількісна характеристика нуклеїнові кислоти або білків.


Колекцію мінеральної вибирає блискуче fluorescing на різних довжинах хвиль, як видно під час будучи опромінених Ультрафіолетове випромінювання.

Ультрафіолетові лампи використовуються в аналізу мінералів і дорогоцінних каменів.

У додатках контролю забруднення ультрафіолетове аналізатори використовуються для виявлення викидів оксидів азоту, сірка сполук, ртуті та аміаку, наприклад в димових газів викопного звільнили електростанцій. [48] ультрафіолетового світла може виявити тонкі sheens пролитої Нафта на воді, за високий коефіцієнт відбиття нафти фільмів на УФ довжинах хвиль, люмінесцентної сполук в олії, або, поглинаючи від Ультрафіолетового випромінювання, створені комбінаційного розсіювання у воді.

У полі рослинні інгредієнти ми використовуємо цей метод перевірити відсоток активного інгредієнта в рослинних екстрактів.

Розслідування
Зв'язатися з нами
Адреса: № 6 Zhangba 4 RD., Сіань Hi-Tech зони, Сіань 710077, Китай.
Телефон: +86 (29) 8860 1330
Факс: +86(29) 8860 9131
Електронна пошта:info@apex-bio.com
Головна | Про нас | Вироби & служби | Новини | Знання | Контроль якості | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка